2019-11-24

Gabriela Muskała: Dorośli mają swój pomysł na dzieci

0

Aktorka w programie „Nasza Klasa” m.in. o wychowaniu i drodze do kariery. W jaki sposób rodzina zareagowała na informację o jej pomyśle na życie. Co się wydarzyło później? Czy Gabriela Muskała wciąż pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko?

- Jest bardzo ładna i wygląda na miłą - w taki sposób dzieci określiły goszczącą w programie aktorkę Czy faktycznie okazała się miła dla zasiadających w ławkach uczniów? O co najchętniej pytały ją ciekawskie maluchy?

Gdy była małą dziewczynką, pisała pamiętniki. Do takiej formy utrwalania wspomnień Gabriela Muskała zachęcała również w programie „Nasza Klasa”. - Po latach powrót do dziennika pokazuje, co czas robi z pamięcią. O wielu rzeczach całkowicie zapominamy - podkreśliła i dodała, że ma w planie napisanie książki traktującej o jej dzieciństwie. - Namawiam wszystkich do zapisywania swoich przemyśleń - apelowała. Radziła też dzieciom, aby dążyły do tego, żeby być dojrzałymi ludźmi, ale równocześnie pielęgnowali w sobie wewnętrzne dziecko. Z czego wynikają jej rady? Czym je motywuje?

Milusińscy z „Naszej Klasy” tradycyjnie przygotowali dla gościa zadanie. Poprosili Gabrielę Muskałę, aby w czasie jednej minuty wyjaśniła obecnym w szkolnej sali słowo „didaskalia”. Czy udała jej się ta sztuka? Okazuje się, że uznana artystka ma na koncie także sceniczne wpadki. Podczas spektaklu dla dzieci pt.: „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” szpetnie przeklęła... Jak wyglądała ta sytuacja i w jaki sposób zareagowała publika?

Ważnych kwestii nie brakowało. Dzieci zapytały aktorkę, dlaczego dorośli ich nie słuchają? - Ponieważ mają swój koncept na wasze życie - stwierdziła Gabriela Muskała. - To jest bardzo trudno dorosłym przewalczyć. Szczególnie tym, którzy chcą dobrze dla swoich dzieci - dodała. Dowiedzieliśmy się również, jak zareagował jej ojciec - lekarz, gdy postanowiła zostać aktorką.

Na koniec Gabriela Muskała miała dobrą radę dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces. - Trzeba być w zgodzie ze sobą i robić to, co się kocha. Należy rozwijać swoje pasje i być uczciwym wobec siebie i innych. Trzeba być też dobrym człowiekiem - powiedziała. O co jeszcze pytały ją dzieci na antenie Czwórki?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Antek Królikowski: Nigdy nie chciałem się ożenić
Janusz Chabior: Czy ja jestem aż taki przerażający?
Bartek Kasprzykowski: Aktorstwo to pielęgnowanie wyobraźni
Jerzy Bralczyk: Nie używam słowa „spoko”
Michał Wójcik: Koledzy „gotują mnie” na scenie
Edyta Herbuś: Mój chłopak jest o mnie zazdrosny
Krzysztof Ibisz: Lubię kobiety, które mają pasję
Paulina Gałązka: Dotyka mnie nierówność płac
Marcin Miller: Fanki? Moje ego jest podrasowane
Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020