2019-11-17

Kto stoi za zagadkową śmiercią młodego policjanta?

0

Kuba i Paulina na tropie wyjątkowo niebezpiecznej sprawy. W serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” robi się naprawdę groźnie. Czy są zabójstwa, których lepiej nie badać? W odcinkach 357-360 serialu emitowanych od 18 do 21 listopada przed kryminalnymi wyjątkowo trudne zadania. Dodatkowo komplikują się ich sprawy osobiste...

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 357
Ola Latoszek i Krzysztof Kopczyk zostają oddelegowani do sprawy śmierci nastolatki - Natalii Mazur, którą znaleziono w lesie z raną ciętą szyi. Ze względu na stan zwłok kryminalni podejrzewają, że to zbrodnia o podłożu seksualnym. Szybko odkrywają, że dziewczyna miała intensywne kontakty ze swoim nauczycielem fotografii, Łukaszem. Ten potwierdza, że Natalia była jego najzdolniejszą podopieczną, ale wypiera się bliższej znajomości. Kryminalni przeanalizowali jednak billingi telefoniczne i wiedzą swoje. Dziesięć połączeń dziennie do tej samej osoby to znak, że tę dwójkę naprawdę coś łączyło.
Krzysiek Kopczyk martwi się również o swojego współlokatora, pana Włodka. Odkąd na jaw wyszła prawda o jego zmarłej żonie, pan Włodek wyraźnie stracił radość życia. Kopczyk postanawia mu pomóc.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 358
Kuba ma ostatnią szansę zdać egzamin u znienawidzonej profesor Woźniackiej. Jej zamiary wobec studenta Walczaka są jednak oczywiste. W przerwach między zakuwaniem kolejnych partii materiału Kuba razem z Pauliną badają okoliczności śmierci młodego chłopaka, którego znaleziono przejechanego na leśnym parkingu. W denacie rozpoznają Adama, młodego policjanta, zatrudnionego na ich komendzie. Jak się dowiadują, chłopak pracował ostatnio intensywnie nad jakąś sprawą. Nagrania z monitoringu na komendzie dowodzą, że odwiedzał go dziwny mężczyzna o wyglądzie menela. Kryminalni muszą odkryć, czym zajmował się Adam.
Maria Przybylska domaga się od Pauliny możliwości uczestniczenia w przesłuchaniach Diany. Wach odmawia, a reakcja Marii naprawdę ją zaskoczy.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 359
Hubert Wawerski i bracia Gawlikowie decydują się zawiadomić odpowiednie osoby o swoim odkryciu. Szef lokalnej delegatury CBŚP ma podejrzane kontakty z gangsterem Kazimierczakiem, z którym Hubert wcześniej zadarł. Niespodziewanie do Wawerskiego dzwoni prostytutka Violka, która wcześniej opowiedziała mu o tajemnicach gangstera. Jej synek Bartek, zniknął z mieszkania, a na miejscu został tylko list od Kazimierczaka. Przerażona kobieta boi się, że przestępca skrzywdzi dziecko.
Hubert postanawia zareagować, ale nie domyśla się, w co się pakuje. Jedyną osobą, jaka może mu pomóc, będzie Daga Górska - nadal sceptycznie nastawiona do niego po ostatnich wydarzeniach. W końcu chodzi jednak o życie niewinnego dziecka.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 360
Pan Włodek zamierza rozwinąć tak dobrze rozpoczętą znajomość z panią Irenką i zaprosić nową przyjaciółkę na randkę. Krzysiek Kopczyk zostaje włączony w przygotowania do tego wieczoru. Pan Włodek z tej okazji zamierza nawet wyciągnąć z garażu swój od lat nieużywany samochód. Auto okazuje się niesprawne, ale od czego są mechanicy - przekonuje Krzysztof.
Razem z Olą Latoszek prowadzi też śledztwo w sprawie ciała znalezionego w lesie. To mężczyzna, który wybrał się na nocny jogging. Patolog szybko ocenia, że został potrącony autem. Niedaleko znajdują srebrny element karoserii i odnajdują samochód, do którego ta część pasuje. Pojazd należy do córki lokalnego polityka, ale jak deklarują właściciele, jeździ nim również ich ogrodnik, Bartek. Kryminalni muszą ustalić, kto feralnej nocy siedział za kierownicą.

Które wątki są najciekawsze?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020