2019-11-12

Ryszard Rembiszewski jako zakochany romantyk

0

Znany aktor, prezenter i lektor w serialu „Gabinet numer 5” w Czwórce. W jaką postać się wciela? Jak się okazuje, w pełnej ironicznego humoru opowieści także romantyczny wątek Tadeusza Lorenca - granego przez Ryszarda Rembiszewskiego - jest dość przewrotny i zaskakujący. Szczegóły 13 listopada o godz. 21:30.

Obiektem niezwykłej miłości od pierwszego wejrzenia stanie się Grażynka (Jolanta Niedźwiecka) - postrach pacjentów przychodni w Bolesnej. Niezbyt przewidywalny, ale szalenie ujmujący Lorenc sprawi, że groźna recepcjonistka, wyraźnie zbita z tropu, stanie się łagodna i wyrozumiała, Dyrektor Żyłka (Sylwester Maciejewski) będzie potulnie go słuchał we własnym gabinecie, a uważany za największego cynika w Bolesnej Domański (Tomasz Sobczak) zamieni się w istnego ducha opiekuńczego gorącego uczucia, jakie narodziło się pod dachem przychodni…

Jak do tego wszystkiego dojdzie, będzie można się przekonać już w środę 13 listopada, oglądając Ryszarda Rembiszewskiego w czarującej, pełnej humoru i ciepła roli.

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020