2019-11-10

„Miłość na zakręcie”: Kryzys w związku Kaweckich

0

Jowita i Bogdan mają ze sobą coraz mniej wspólnego. Czy będzie rozwód? Nad małżeństwem prowadzącym autocentrum zbierają się prawdziwe czarne chmury? Co wydarzy się w odcinkach 49-52 serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 11 do 14 listopada?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 49
Między Jowitą i Bogdanem dochodzi do kolejnej kłótni. Bogdan zapowiada, że nie zamierza rezygnować ze swoich zamiarów. Do Antoniego w środku nocy przyjeżdża synowa z córeczką. Ania wypytuje wróżkę Manuelę o prawdziwe uczucia Huberta. Igor i Marian wspólnie wyrzucają z baru pijanego ojca Jurka. Pracownicy autocentrum są zdezorientowani, gdy w firmie pojawiają się i szef, i szefowa. Darek bierze urlop. Thao jest w szoku, kiedy dokonuje pewnego odkrycia. Chłopiec ucieka z domu.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 50
Włodek i Xuan szukają Thao. Niezadowolony z obsługi klient autocentrum żąda rozmowy z szefem, co stawia mechaników w niezręcznej sytuacji. Jowita postanawia podjąć zdecydowane działania i zwołuje zebranie pracowników. Ewa przekazuje szefowej informację o bankructwie sieci austriackich komisów i możliwości okazyjnego wykupu aut... Darek przyjeżdża na wieś, żeby pomóc ojcu na gospodarstwie i dowiaduje się, że stan zdrowia Czesława jest gorszy, niż przypuszczał.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 51
Jowita zwierza się ojcu z kolejnych kłótni z mężem. Sebastian spotyka się z rodzicami i jest zły na Natalię, że powiedziała im o swojej ciąży. Darek, spędzając czas w rodzinnym domu, spotyka swoją dawną dziewczynę - Hanię, która po studiach rolniczych w Poznaniu na dobre wróciła do Kasek. Od ojca dowiaduje się, że 25-latka wciąż jest w nim zakochana. Igor, spędzając czas z Jurkiem, zapomina o randce z Krysią i urażona kobieta zgadza się zabrać na koncert Mariana.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 52
Krysia uświadamia Marianowi, że nadal jest z Igorem. Marian nie daje za wygraną i przypomina żonie, jak wiele ich łączy. Igor spotyka się z rodzicami Jurka, którzy zapewniają go, że kochają chłopca. Bogdan konfrontuje się z Waldkiem. Jowicie nie podoba się, że mąż podjął pewne kroki za jej plecami. Daria szykuje się do wyjazdu na zagraniczny kontrakt. Wiktor przyjmuje zaproszenie na imprezę od 20-letnich sąsiadek, a Waldek odbywa rozmowę z Andrzejem.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020