2019-10-23

„Gabinet numer 5” - odcinek 8: Młody walczy z kłopotami

0

Mieszko wpadł w poważne tarapaty. Może jednak liczyć na pomoc. Kto wyciągnie pomocną dłoń? Nie ma nic za darmo, ze wsparciem wiążą się z nią pewne oczekiwania, które lekarz musiałby dość szybko spełnić.

Młody próbuje zapomnieć o perturbacjach, angażując się w pracę. Jedną z pacjentek jest pani Wańczyk, która przychodzi do lekarza z kolejną już chorobą. Twierdzi, że umiera i za wszelką cenę nie chce opuścić przychodni. Przewrotnie okazuje się, że tylko doktor Domański potrafi odkryć, co jej tak naprawdę dolega.

Domański wyznaje z kolei Talarowi prawdę o swojej chorobie. Sąsiad zostaje wciągnięty w plan lekarza. Talara w tak eleganckim wydaniu jeszcze nikt w Bolesnej nie widział... Ania dostaje propozycję od Kozioła i postanawia z niej skorzystać. Jest szansa, że będzie widywać Mieszka jeszcze częściej. Jednak już pierwsze spotkanie Ani i Młodego nie należy do najprzyjemniejszych.

Do przychodni trafia Estera, żona dyrektora Żyłki. Jest zaskoczona tym, że nie zastała męża. Żyłka w tym czasie prowadzi śledztwo w sprawie Drachala. Okazuje się, że nie jest to jedyne śledztwo prowadzone w Bolesnej. Tajemniczy mężczyzna próbuje znaleźć Domańskiego, wypytując o niego w klinice, w której ten pracował wcześniej. Lekarz obawia się, że jego oszustwo wyszło na jaw.

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020