2019-09-16

Półfinał Miss Polski 2019 i Finał Miss Polski Nastolatek 2019

0

Uroczyste gale w poniedziałek 16 września i wtorek 17 września w Czwórce o godz. 21:30.

Półfinał Miss Polski 2019 - dziś o godz. 21:30!

Obejrzymy rywalizację 42 półfinalistek ubiegających się o awans do grudniowego finału, w którym wybrane spośród nich walczyć będą o tytuł Miss Polski 2019.

Zobaczymy najpiękniejsze Polki na scenie Amfiteatru im. Marka Grechuty w Świnoujściu prezentujące się w modnych kolekcjach - od sukienek po stroje kąpielowe - i przygotowanych pod kierunkiem Anny Bubnowskiej układach choreograficznych, a na zakończenie - wyłonione z nich grono 22 finalistek i laureatki tytułów: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia.

Oprócz zmagań konkursowych nie zabraknie wrażeń artystycznych, które zapewnią muzyczne występy Marii Niklińskiej oraz Kowalskiego.

Na scenie ujrzymy także - tym razem jako prowadzącą galę, w duecie z prezenterem Robertem Jarkiem „Mykee” - Miss Polski 2017, Kamilę Świerc, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas Międzynarodowego Konkursu Piękna „Miss Supranational”.

W jury zobaczymy natomiast Miss Polski 2018, Olgę Buławę, która prywatnie jest mieszkanką Świnoujścia będącego gospodarzem imprezy.

  

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 - jutro o godz. 21:30!

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss, oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce - Magdy Beredy.

W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 - Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik - Bartek Osumek.

  

 

Komentarze
© TV4 2019