2019-09-14

„Miłość na zakręcie”: Nieoczekiwane kłopoty Jowity

0

Właścicielka autocentrum staje przed kolejnymi dylematami. Co wydarzy się w odcinkach serialu emitowanych od 16 września? Czy pracownicy Auto-Kawexu okażą się w pełni lojalni? Jaką rolę w sytuacji w firmie będzie odgrywał alkohol?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 17
Jowita przeżywa trudne chwile, gdy urzędniczki ze skarbówki znajdują na swoim biurku kopertę z pięcioma tysiącami złotych i zarzucają jej próbę wręczenia łapówki. Z nieoczekiwaną pomocą szefowej przychodzi księgowy Włodek i pielęgnowana przez niego paprotka.

Igor pakuje się w kłopoty, próbując zaimponować kobietom ze swojego otoczenia. Martyna dostaje od przyjaciółki karnet do stadniny koni i postanawia wrócić do niedawno porzuconej pasji.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 18
Martyna spotyka w stadninie koni swojego dawnego chłopaka - Witka. Z powodu kłamstwa Waldka Jowita musi spędzić dzień w komisie, usiłując zdobyć klienta. Na przeszkodzie nieoczekiwanie staje jej Daria.

Antoni, walcząc z potrzebą sięgnięcia po alkohol, wyżywa się na młodych mechanikach. Po trudnej rozmowie z rodzicami Sebastian zmuszony jest wyprowadzić się z mieszkania po babci i przy okazji poznaje największą tajemnicę Igora.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 19
Monika odkrywa dziwne poranne zwyczaje Włodka. Darek z pomocą sąsiadki próbuje unowocześnić staroświeckie mieszkanie ciotki Gertrudy. Sebastian szuka nowego lokum, co kończy się niezręczną rozmową z Darią. Włodek doradza Jowicie zatrudnienie w komisie nowego sprzedawcy i kobieta kontaktuje się z Ewą, która zostawiła na recepcji swoje CV.

Podjeżdżając pod gabinet psychologa, gdzie ma spotkać się z Anią, Jowita nie jest świadoma, że ktoś ją obserwuje. Krystian, chcąc zrobić niespodziankę Martynie - przyjeżdża do stadniny i odkrywa, że ma rywala.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 20
Krystian podejrzewa, że Martyna go zdradza. Mądrych rad, jak postępować z kobietami, udziela mu dziadek, przy okazji udowadniając po raz kolejny, że mimo wieku wciąż robi wrażenie na przedstawicielkach płci pięknej.

Sebastian wprowadza się do Darka. Igor ratuje z opresji panią Krysię, co kończy się wspólnym wyjściem do kina. Jowita odbywa rozmowę rekrutacyjną z Ewą i po krótkim sprawdzeniu jej kompetencji sprzedawcy postanawia dać jej szansę, co budzi wściekłość Waldka.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020