2019-09-09

„Policjantki i Policjanci”: Ofiara aplikacji randkowej

0

Aśka z Szymonem na tropie seryjnego oszusta matrymonialnego. Kto nim jest? Co wydarzy się w serialu „Policjantki i Policjanci” od 9 do 13 września? Ciekawych spraw nie brakuje. Nastolatek na celowniku, zasadzka na gangstera i zagrożone życie Zapały. Jak radzi sobie Białach po odejściu ze służby? Czy Mikołaj tęskni za adrenaliną, jaką daje praca na komisariacie?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 565
Na komendzie pojawia się nowa policjantka, Natalia Mróz. Zostaje przydzielona do patrolu z Wojtkiem Niedźwieckim. Okazuje się, że oboje już się wcześniej poznali… Wkrótce załoga 08 wyjeżdża na pierwszy wspólny patrol. Nagle policjanci zauważają przerażonego nastolatka. Jakaś dziewczyna grozi bronią jemu i jego przyjaciołom. Funkcjonariusze muszą natychmiast interweniować, aby nie dopuścić do tragedii i wyjaśnić, skąd zdesperowana dziewczyna miała pistolet oraz dlaczego chciała go użyć.

W barze Mikołaja zjawia się komendant Jaskowska. Chce dowiedzieć się, jak Białach radzi sobie po odejściu ze służby i co dzieje się z Wysocką, z którą nie może się skontaktować. Nieoczekiwanie kobieta zaczyna odczuwać silne bóle. Czy pogotowie przyjedzie na czas, czy Mikołaj i jego kucharz będą musieli sami przyjąć poród?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 566
Patrol 06 w nowym składzie - podkomisarz Zuzanna Kowal i sierżant Krzysztof Zapała - rusza do szpitala miejskiego. Na oddział trafiły dwie ciężko pobite studentki, które nie chcą powiedzieć, kto je zaatakował. Policjanci podejrzewają, że poszkodowane mają coś na sumieniu albo są zastraszone. Wkrótce okazuje się, że w sprawę zamieszany jest bardzo groźny bandyta. Funkcjonariusze organizują zasadzkę. W pewnej chwili życie Zapały zawiśnie na włosku.

W międzyczasie dochodzi do ostrej awantury w modnym salonie fryzjerskim. Na miejscu, ku wielkiemu zaskoczeniu policjantów, okazuje się, że sprawczyniami zamieszania są dwie niezadowolone klientki. Podkomisarz Kowal i sierżant Zapała muszą wykazać się dużą pomysłowością, żeby opanować nietypową sytuację.
W ciągu dnia Zuza udaje się do notariusza na odczytanie testamentu. Jest w szoku, gdy dowiaduje się, co zapisała jej zmarła sąsiadka.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 567
Załoga patrolu 07, Aśka Zatońska i Szymon Zieliński, dostają wezwanie do domu kobiety, która zgłosiła włamanie i kradzież. Poszkodowana dzień wcześniej umówiła się w hotelu z mężczyzną poznanym przez aplikację randkową. Policjanci przypuszczają, że mogą mieć do czynienia z seryjnym oszustem matrymonialnym. W ciągu dnia na komendzie pojawia się ojciec Zatońskiej i wszczyna awanturę. Sytuację wykorzystuje Iga, która próbuje negatywnie nastawić Szymona w stosunku do Asi i jej rodziny.

Wieczorem w barze Mikołaja odbywa się impreza z okazji oficjalnego otwarcia lokalu, na którą przychodzą znajomi i przyjaciele Białacha. Nagle do budynku wchodzi kilku uzbrojonych bandytów, którzy próbują przerwać zabawę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 568
Aspirant Natalia Mróz i sierżant Wojciech Niedźwiecki podczas patrolowania ulic zauważają samochód, jadący z nadmierną prędkością. Okazuje się, że w środku jest kobieta, która wiezie chore dziecko i jego matkę do szpitala. Patrol 08 postanawia pomóc i eskortuje auto do lecznicy. Wkrótce policjanci dowiadują się, że dziecko może być ofiarą przemocy albo ktoś je podtruwa. Podejrzenia padają na ojca oraz sąsiadkę, która regularnie opiekuje się dziewczynką.

Natalia i Wojtek muszą podjąć interwencję w parku, gdzie pewien Japończyk biega z mieczem. Okazuje się, że mężczyzna sam padł ofiarą przestępstwa…
W ciągu dnia Wojtek spotyka kolegę z dawnych lat, który zaprasza go na imprezę. W klubie chłopak proponuje Niedźwieckiemu, żeby zapalił z nim skręta.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 569
Na komisariat zgłasza się roztrzęsiona kobieta. Jej narzeczony dzień wcześniej udał się na swój wieczór kawalerski i słuch po nim zaginął. Podkomisarz Kowal i sierżant Zapała rozmawiają z przyjacielem mężczyzny, który miał być świadkiem na ślubie. Spotykają się też z jego byłą dziewczyną, tancerką erotyczną, obecną podczas imprezy. Wkrótce udaje się odnaleźć zaginionego i gdy już wydaje się, że udało się zażegnać kryzys, mężczyzna znów znika.
W barze Mikołaja pojawia się prostytutka Jaga, która bez skutku próbuje uwieść Białacha. Wkrótce były policjant dowiaduje się, że ktoś pobił kobietę. Okazuje się, że Jaga nie pojawiła się w barze bez powodu. Były policjant nie zamierza puścić sprawcom wszystkiego płazem.

Do Krzyśka Zapały dzwoni zaniepokojona nauczycielka. Tosiek źle się poczuł i trafił do szpitala. Okazuje się, że chłopiec jest zaniepokojony problemami małżeńskimi Krzyśka i Emilki. Zuza postanawia pomóc przyjaciołom. Wyjątkowy gest z jej strony odbiera Zapałom mowę z wrażenia.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha
„Policjantki i Policjanci”: Kto przeprowadził atak na komendę?

Komentarze
© TV4 2019