2019-08-20

„Gwiazdy Kabaretu”: Nowy sezon od 6 września w Czwórce

0

Gospodarzem programu jest lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu towarzyszą artystki kabaretowo-muzycznego Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek - specjalizujące się w skeczach opartych na humorystycznych interpretacjach klasyki, jazzu i popu. „Gwiazdy Kabaretu” w stałym paśmie w piątki o godz. 20:00 oraz dodatkowo w poniedziałki o godz. 21:30. Kto wystąpi w trzeciej edycji show? Jakie skecze będą bawić widzów?

W nowej serii odcinków wystąpią: Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni oraz Kabaret Skeczów Męczących. „Gwiazdy Kabaretu” to jedna z najpopularniejszych pozycji na antenie Czwórki. Program zadebiutował 1 września 2018 roku, a jego premiera była jedną z najlepiej oglądanych pozycji prime time’u, w grupie komercyjnej wygrywając m.in. z TVN i TVP1. Pierwszy odcinek show oglądało 850 tys. widzów przy udziałach w rynku na poziomie 7%, co dało Czwórce trzecie miejsce w porze emisji programu w grupie komercyjnej i czwarte w grupie 4+, w której stacjom emitującym takie pozycje jak „The Voice of Poland” czy „Vaiana: Skarb oceanu” Czwórka ustępowała zaledwie o parę punktów procentowych.

„Gwiazdy Kabaretu” szybko stały się jednym z hitów stacji - ich średnia oglądalność w piątkowym paśmie o godz. 20:00 po trzech tygodniach emisji osiągnęła poziom 950 tysięcy widzów, a na koniec sezonu sięgała miliona. Wśród gwiazd, które wystąpiły dotąd w programie, znalazły się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Nowaki, Cezary Pazura, Kabaret pod Wyrwigroszem czy Kabaret Młodych Panów.

Komentarze
© TV4 2019