2019-08-19

„Miłość na zakręcie” - odcinek 1: Nagła śmierć biznesmena

0

Czy młoda wdowa zdecyduje się prowadzić przedsiębiorstwo męża? Co wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu „Miłość na zakręcie”? Z jakimi wyzwaniami zmierzy się Jowita Kawecka i jej dzieci? Kto okaże się przyjacielem dziewczyny, a kto chce, aby podwinęła jej się noga?

Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex - dużego warsztatu oraz komisu samochodowego - ma problemy w interesach. Mężczyzna wchodzi w spór ze swoim wspólnikiem, niedługo potem umiera. Kilka tygodni później po jego pogrzebie - żona Bogdana - Jowita, doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem: sprzedać autocentrum, które założył i prowadził przez lata mąż, czy też spróbować je poprowadzić.

Wsparcie kobieta otrzymuje niespodziewanie od długoletniego pracownika zmarłego męża - mechanika Antoniego, który obiecuje jej pomoc w prowadzeniu interesu. Pozostali mechanicy: Darek, Igor i Sebastian z nieufnością traktują szefową, która nie ukrywa, że branża samochodowa jest jej całkowicie obca. Z kolei recepcjonistka Monika i księgowa Alina cieszą się, że w świecie zarezerwowanym dla mężczyzn pojawi się kolejna kobieta… W domu Jowita musi zmagać się z buntem 15-letniej córki, która bardzo przeżywa śmierć ojca. Jak potoczą się losy warsztatu? Czy dzieci Jowity odnajdą spokój po śmierci taty?

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Kamila Boruta i jej nowa „Miłość na zakręcie”

Komentarze
© TV4 2019