2019-08-09

„Miłość na zakręcie”: Co się wydarzy w serialu Czwórki?

0

Tajemnicza śmierć biznesmena, bunt nastolatki i nowy interes pani mikrobiolog. Nowa obyczajowa produkcja już od 19 sierpnia. Co zobaczymy w pierwszych odcinkach „Miłości na zakręcie”? Jakich emocji dostarczą widzom bohaterowie serialu Czwórki?

Po zaskakującej śmierci Bogdana Kaweckiego - właściciela warsztatu i komisu samochodowego - jego żona Jowita staje przed poważnym dylematem. Z jednej strony chce kontynuować działalność firmy męża, a z drugiej nie ma żadnego doświadczenia w tym zakresie. Jowita jest bowiem wziętą doktor mikrobiologii i nie wie, na czym polega prowadzenie działalności gospodarczej. Dodatkowo musi radzić sobie z buntem 15-letniej córki, która bardzo przeżywa śmierć ojca... Kiedy wdowa podejmuje decyzję o podtrzymaniu działalności firmy, pojawiają się nowe wyzwania, z którymi musi się zmierzyć.

Praca w męskiej branży w towarzystwie mechaników samochodowych to tylko drobnostka w porównaniu z tym, co jeszcze czeka główną bohaterkę serialu „Miłość na zakręcie”. Bunt pracowników, sabotaż, miłosne perypetie najbliższych - to zaledwie kilka problemów, z którymi będzie próbowała się uporać Jowita. Jak poradzi sobie po przedwczesnym odejściu męża? Czy u jej boku stanie inny mężczyzna?

Już w pierwszych odcinkach widzowie będą mieli okazję poznać całą plejadę bohaterów serialu: Jowitę, jej dzieci, dalszą rodzinę, pracowników firmy samochodowej - zarówno mechaników, jak i obsługę biurową. Wokół firmy Auto-Kawex krążyć będą mniej lub bardziej tajemnicze postaci, czasem o dość nieciekawych koneksjach. Kto okaże się przyjacielem właścicielki, a komu będzie zależało na tym, aby ją pogrążyć? Czy pani doktor mikrobiologii odnajdzie się w branży motoryzacyjnej? Jakie wyzwania okażą się najtrudniejsze dla kobiety, która stawia pierwsze kroki w nowym fachu?

Zobacz także:
Kamila Boruta i jej nowa „Miłość na zakręcie”

Komentarze
© TV4 2019