2019-08-06

„Miłość na zakręcie”: Znamy datę premierowego odcinka

0

Serial poruszy wątki obyczajowe i sensacyjne. W obsadzie nie brakuje gwiazd. W produkcji Czwórki zagrają m.in. Kamila Boruta, Violetta Arlak, Aleksandra Szwed i Karol Strasburger. „Miłość na zakręcie” będzie można oglądać od 19 sierpnia.

Czego mogą spodziewać się widzowie? Serial to produkcja obyczajowa, w której nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych, a także sensacyjnych. Główna bohaterka - Jowita (w tej roli Kamila Boruta) to wykładająca na uczelni doktor mikrobiologii oraz matka dwojga nastolatków. Po śmierci męża kobieta zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego. Prosto z uczelni bohaterka trafia do całkowicie obcej sobie i zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom.

Próbując odnaleźć się w męskim świecie i niełatwym biznesie, Jowita napotka cennych sprzymierzeńców, ale też przeciwników. Pojawiają się zagrożenia wynikające z niebezpiecznych powiązań firmy. Jowita początkowo nie będzie ich świadoma, podobnie jak kryjącej się za śmiercią jej męża tajemnicy…

Wśród bohaterów reprezentujących różne pokolenia, środowiska, style życia i typy osobowości są: właścicielka pobliskiego baru - Krysia (Violetta Arlak), pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki - Wiktor (Karol Strasburger), jej 15-letnia córka - Ania (Aleksandra Paśniewska) oraz 18-letni syn - Krystian (Jasper Sołtysiewicz), który jest zakochany w Martynie (Izabela Rosiecka) córce nieuczciwego konkurenta Jowity - Andrzeja (Piotr Makarski).

W obsadzie są również pasjonatka motoryzacji - Ewa (Aleksandra Szwed), przyjaciółka Jowity - kobieta sukcesu i przebojowa singielka - Daria (Olga Pęczak), współpracujący z Andrzejem sprzedawca komisu - Waldek (Aleksander Mackiewicz), atrakcyjna recepcjonistka Monika (Ilona Korycka) czy mechanicy: fachowiec i podpora firmy - Antoni (Tomasz Zaród) oraz jego młodsi koledzy - Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

W serialu pojawi się również - niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach - stały wątek styku z tak odległą kulturą, jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do) oraz - nierzadko komicznych - perypetiach związanych ze zderzeniem różnych tradycji, sposobów myślenia i przyzwyczajeń.

Głównym scenarzystą „Miłości na zakręcie” jest Magdalena Kuźnik-Czwojda, a serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic. W czołówce serialu usłyszeć można Antka Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz”, którego oglądalność na YouTube sięga 48 milionów wyświetleń. Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska.

Zobacz także:
Kamila Boruta i jej nowa „Miłość na zakręcie”

 
Komentarze
© TV4 2019