2019-07-05

Kamila Boruta i jej nowa „Miłość na zakręcie”

0

Popularna aktorka zagra główną rolę w serialu na antenie Czwórki. W jaką postać się wcieli? Kogo jeszcze będzie można zobaczyć na ekranie?

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita - w tej roli Kamila Boruta (znana m.in. z serialu „Nokaut”) - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań, a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. W produkcji pojawią się również: Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Zbigniew Stryj i Jasper Sołtysiewicz. Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska.

  

Zobacz także:
„Miłość na zakręcie” od sierpnia na antenie Czwórki

Komentarze
© TV4 2019