2019-07-05

Kamila Boruta i jej nowa „Miłosć na zakręcie”

0

Popularna aktorka zagra główną rolę w serialu na antenie Czwórki.Kiedy zobaczymy ją na ekranie? W jaką postać się wcieli? Jacy aktorzy wcielą się w kluczowe postaci?

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita - w tej roli Kamila Boruta (znana m.in. z serialu „Nokaut”) - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. W produkcji pojawią się również: Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Zbigniew Stryj i Jasper Sołtysiewicz. Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska.

 

 

Zobacz także:
Robert Motyka w nowym serialu Czwórki „Nokaut”
Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca
Drugi sezon „Gwiazd Kabaretu” od 1 marca w Czwórce
Serial komediowy „Nokaut” od 5 marca w Czwórce
Paweł Orleański z nowym „Galileo” od 2 marca w Czwórce
Rekordowe wyniki w paśmie serialowych hitów Czwórki
Wzruszający finał serialu „Policjantki i Policjanci”
Ponad milion widzów w finale pierwszej serii „Septagon”
Blisko milion widzów „Gwiazd Kabaretu” w Czwórce

 
Komentarze
© TV4 2019