2019-04-08

Niebezpieczne zabawy w szkole i porwanie dziecka

0

Najciekawsze wątki w serialu „Policjantki i Policjanci” od 8 do 12 kwietnia. W jednej ze szkół uczniowie urządzają groźne dla zdrowia i życia rozgrywki. Czy uda się zapobiec tragedii? Ze szpitala znika małe dziecko. Funkcjonariuszom pomoże rozwikłać zagadkę nieoczekiwany pomocnik.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 520
Pies Juliusza ma zadatki na prawdziwego śledczego, ale jak się okazuje - również chrapkę na awans. Czy Wysocka poradzi sobie z taką konkurencją? Asię Zatońską dręczą wyrzuty sumienia wobec Alana z powodu niesłusznych podejrzeń, ale tragedia w szkole tańca sprowokuje ją do zupełnie innych wniosków. Tymczasem na patrolu z Szymonem Asia zajmuje się sprawą tajemniczych „mistrzostw” w jednej ze szkół, gdzie dochodzi do kilku wypadków. Młodzi chłopcy stają do niebezpiecznej konkurencji i po kolei stają się ofiarami prześladowań. Zatońska i Zieliński musza rozwikłać tę zagadkę i przekonać się, kto naprawdę jest ofiarą, a kto prześladowcą.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 521
Policjanci rozpoczynają dramatyczne poszukiwania porwanego ze szpitala maleńkiego dziecka. Trzymiesięczna Hania musi wrócić jak najszybciej pod opiekę lekarzy – patrol nr 8 nie daje za wygraną i tropi porywaczy. Kluczowego odkrycia dokonuje jednak pies Juliusza – Luna. Zuza ma kłopot z nowym sąsiadem. Aby temu zaradzić, Ola Wysocka wymyśla nietypowe spotkanie, które skończy się dla policjantek dość nieprzyjemną - ale i zabawną - pomyłką.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 522
Patrol nr 6 dostaje sprawę basenowego podglądacza. Czy chłopak sfilmowanej w intymnej sytuacji Adrianny chciał się popisać czy też ktoś prześladuje przerażoną dziewczynę i chce je zaszkodzić? Tymczasem Zapałowie próbują pogodzić się z tym, że mieszkanie u teściowej wymaga kompromisów. Krzysiek mediuje między dwoma kobietami swojego życia - czy uda mu się nie urazić żadnej z nich? Karina nie może przestać myśleć o Hali – opuszczonym dziecku, którego matka zginęła podczas akcji policyjnej. Czy Karina będzie mogła pomóc dziewczynce?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 523
Policjanci z patrolu nr 7 interweniują w sprawie bezdomnego, który stracił przytomność. Wkrótce sprawa zatacza coraz szersze kręgi, a życie kilku osób jest zagrożone. Aśka Zatońska jest świadkiem bardzo niepokojącej sytuacji w szkole tańca. Intuicja podpowiada jej, że Alan, właściciel szkoły, ma coś na sumieniu. Policjantka musi zdecydować jak sprytnie podejść podejrzanego mężczyznę. Prokurator Zieliński zabiera komendant Jaskowską na romantyczny wypad w góry. Jednak każde z nich ma zupełnie inną wizję odpoczynku… Czy uda im się odnaleźć wspólny język?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 524
Interwencja w sprawie nieprzytomnego mężczyzny znalezionego na parkingu marketu zmienia się w skomplikowane śledztwo. Kim naprawdę jest zmasakrowany człowiek? Czy chodzi o zawiedzioną miłość czy zemstę?
Górska eskapada Jaskowskiej i Zielińskiego przybiera nieoczekiwany obrót. Czy policjantka i prokurator na wakacjach przyciągają zbrodnie?
Zuza Kowal pomaga Zatońskiej w jej nieoficjalnym śledztwie. Niewiele brakuje, by podstęp policjantek wyszedł na jaw.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: 10. sezon równie dramatyczny?
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Co nowego?
Kryzys Białacha, tajemnicze odkrycie na komendzie i…
Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca

Komentarze
© TV4 2019