Nieposkromiona miłość

Nieposkromiona miłość

telenowela • Odcinek: 71Camila i Daniel nie poznają się w zbyt sprzyjających okolicznościach, ale dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo braku zaufania, żalu i pragnienia zemsty stawiają opor przeciwnościom losu. Bo kiedy rządzi serce rodzi się nieposkromiona miłość…
Luis, narzeczony Camili, ginie w wypadku na kilka dni przed ślubem, co doprowadza dziewczynę do ciężkiej depresji. W tym samym czasie w Chile zakochany Daniel bierze ślub z Miriam. Camila z kolei postanawia schronić się i podjąć się pracy weterynarza na farmie „La Malquerida”, należącej do jej wuja Don Daniela. Po pewnym czasie Daniel spodziewa się pierwszego dziecka, a Kamila wychodzi za mąż za Alonsa, zarządcę farmy.
Don Daniel odkrywa, że ma nieślubnego syna. Poza tym, zdaje sobie też sprawę z tego, że Alonso nie jest takim uczciwym człowiekiem, za jakiego się podaje. W związku z tym wszystkim, Don Daniel postanawia cały swoj majątek przepisać na Daniela, aby w ten sposob uchronić też Camilę… Niestety umiera bez możliwości przekazania Camili motywy swojej decyzji.
Daniel dowiaduje się, że pewien człowiek w Meksyku ustanowił go spadkobiercą praktycznie całego swojego majątku. Postanawia pojechać do Meksyku, ale podstępem i przez pomyłkę trafia do więzienia. Daniel domyśla się, że sprawcą zasadzki była rodzina Monterde, ktorzy byli przekonani, że są jedynymi spadkobiercami majątku Don Camila.
Danielowi udaje się uciec z więzienia i przybywa incognito do Meksyku, aby odkryć prawdę. I pomimo, że myśli, że to Camila mogła być sprawcą tego, że trafił do więzienia, zakochuje się w niej bez pamięci. Camila z kolei jest rozczarowana swoimi małżeństwem, gdyż Alonso okazuje się być bardzo agresywnym i porywczym mężczyzną.
Daniel zmienia swoją tożsamość przybierając imię „Andres” i zaczyna pracę w „La Malquerida” – farmie, ktora w rzeczywistości jest jego. Tam odkrywa, że to Alonco, jego Matka Isadora i Dionosio mieli duży interes w tym, aby się go pozbyć. Daniel i Camila zakochują się w sobie wbrew okolicznościom, ale przeszłość daje im o sobie znać i muszą walczyć z nieustającymi przeciwnościami losu.
„Nieposkromiona miłość” („Amor bravio”) to kolejna najnowsza telenowela Televisy wyprodukowana w Meksyku i Chile. Swoja premierę miała w marcu 2012 roku. W telenoweli oprocz innych znanych gwiazd występuje niezapomniana z popularnej w Polsce „Esmeraldy” – Leticia Calderon.

Komentarze