Looney Tunes Show

Looney Tunes Show

serial animowany • Kraj: USA Odcinek: 10Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów.
Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego nieśmiertelne powitanie, które niektórych denerwuje, dlatego bywa też niepochlebnie nazywany „marchewkożernym gryzoniem”. Wiecznie w biegu, by nie dać się złapać innym – ten czarny stwór z białą opaską na szyi to Kaczor Daffy. Kot Sylwester mu nie zagrozi, chociaż to czarno-białe kocię potrafi wyciągnąć pazurki… Kanarek Tweedy jest milusiński, bo niemiłosiernie sepleni. Prawdziwa słodycz w głosie i ulubione kocie… danie. Z tym drapieżnikiem ma też porachunki Speedy Gonzales – najszybsza mysz w całym Meksyku. Myśliwy Elmer – łysy osobnik z wielką strzelbą – tymczasem wciąż poluje na królika i kaczora. Diabeł Tasmański też jest bardzo głodny – nieustannie wiruje, jak tornado. Struś Pędziwiatr przemierza pustynię z szybkością błyskawicy. Jego obecność w okolicy sygnalizuje zazwyczaj jedynie charakterystyczny dźwięk. Ten największy nielot świata musi być tak szybki, bo stanowi ulubione danie… kojota. Wiluś E. Kojot jest bardzo zdeterminowany, a przy tym uważa się za geniusza zbrodni, więc w polowaniu na strusia wykorzystuje przeróżne wynalazki dostarczane przez firmę ACME. Z jakim skutkiem? Bardzo śmieszne!
„Looney Tunes” to prawdziwe show – klasyczna amerykańska animacja, od dziesięcioleci z powodzeniem prezentowana na całym świecie. Początkowo ta seria była przeznaczona dla dorosłych widzów, a stała się ulubioną rozrywką dzieci. Jej ponadczasowy charakter sprawia, że młodzi widzowie wraz z rodzicami chętnie zasiadają przed telewizorem, by pośmiać się z zabawnych perypetii bohaterów tej kreskówki. Zapraszamy na najnowszą serię „Looney Tunes Show” – z 2010 roku!

Komentarze