Prawdziwe uczucie

telenowela • Obsada: Erika Buenfil (Victoria), Eduardo Yańez (Jose Angel), Eiza Gonzalez (Nicole), Sebastian Rulli (Francisco), Enrique Rocha (Anibal), Guillermo Capetillo (Nelson), Natalia Esperon (Adriana), Monica Sanchez (Cristina).Victoria Balvanera, właścicielka olbrzymich terenow oraz znanej i dobrze prosperującej Agencji Reklamowej cudem unika porwania na swojej rodzinnej posiadłości. Ratuje ją Jose Angel, czlowiek, ktory właśnie się zatrudnł jako zarządca jej terenow. Po tym zdarzeniu Victoria postanawia zatrudnić Jose Angela jako swojego osobistego ochroniarza. Spędzony razem czas i dzielenie codzienności sprawia, że pojawia się między tymi dwojga prawdziwe uczucie, ktorego nie mogą ujawnić ponieważ pozostają w związkach małżeńskich.
Victoria jest żoną Nelsona Brizza, człowieka, ktory ją poślubił dla ewidentnych korzyści finansowych . Z tego związku urodziła się Nicola, niebywale kapryśna i zarozumiała młoda osoba, ktora skrzętnie ukrywa swoje problemy z anoreksją i bulimią. Nicole uwielbia jednak swoich rodzicow i swojego dziadka Anibala, człowieka wyniosłego, dominującego, ktory bez skrupułow manipuluje życiem swoich dwoch corek Victorii i Adriany.
W pewnym momencie Victoria odkrywa jednak, ze Nelson ma kochankę, ale na jej nieszczęście w tym samym czasie dowiaduje się, że ona – Victoria – jest z nim w ciąży. Postanawia, mimo wszystko, natychmiast się rozwieść. Nie jest to takie proste, ponieważ jej mąż nie chce na to się zgodzić.
Jose Angel z kolei jest zrozpaczony po stracie żony Cristiny, ktora zginęła w wypadku krotko po tym jak się dowiedziała, że jest corką Anibala Balvanery i była owocem jego romansu z jej matką lata temu…
Liliana, corka Cristiny, jest pogrążona w rozpaczy po stracie matki. Nie wie jednak, ze jej prawdziwą matką jest Adriana. Lilliana pracuje w ogrodzie w posesji Balvanerow, gdzie bez przerwy musi znosić poniżenia ze strony Nicole, ktora za wszelką cenę chce podkreślić rożnice społeczne między nimi. Jednak ta sytuacja ma swoj koniec w momencie, kiedy Liliana dowiaduje się, że w jej żyłach tez płynie krew Balvanerow. Liliana nabiera sił, aby walczyć przeciw Nicole i o swoją miłość do Francisca. Francisco jest osobistym ochroniarzem Nicole, co jeszcze bardziej pogarsza sytuacje Liliany. Nicole z kolei zamieniając w piekło życie Francisca, nie widzi, że coraz bardziej zaczyna się w nim zakochiwać.
W wyniku serii nieporozumień i bez jakichkolwiek uczuć Nicole wychodzi za mąż za Rogelia, będąc przekonana, że Francisco kocha Lilianę. Rogelio zgadza się na te ślub idąc za namową swojej matki, ktora w Nicole widzi jedyną możliwość na odbudowanie pozycji swojej rodziny. W konsekwencji ten ślub będzie dla nich zgubny. Francisco zostaje zmuszony do poślubienia Liliany, co pogrąża w wielkim smutku Nicole.
Jednak przy najbliższym spotkaniu z Francisco, Nicole, już po rozwodzie, uświadamia sobie, że jeszcze łaczy ich uczucie…

Obsada:

Komentarze