Policjantki i Policjanci

serial obyczajowy • Kraj: PolskaSerial obyczajowy
Piąty już sezon hitu Czwórki. W nowym sezonie sporo się zmieni nie tylko na komendzie, ale także w życiu naszych bohaterów.
Trudne chwile czekają Białacha. Historia z dilerem, przez którego jego córka znalazła się w szpitalu, nie zakończy się tak szybko, a Mikołaj będzie musiał stanąć przed niełatwym wyborem. Czy w uczuciach powiedzie mu się lepiej?
Duże zmiany zajdą w patrolu 06. Wiele się będzie działo u Krzyśka i Emilki, i będą to naprawdę radosne wydarzenia.
Sprawa zabójstwa ojca Wysockiej dramatycznie przyspieszy a jej skala okaże się znacznie poważniejsza niż to się wydawało. Czy Ola przejdzie do pracy w komendzie wojewódzkiej? Czy coś na dobre zmieni się w jej życiu uczuciowym?
Na komendzie pojawią się dwie młode policjantki. Sierżant Alicja Morawska (Magdalena Wróbel znana z „Powiedz TAK!”, „Dziewczyn ze Lwowa”, „Planety singli” czy „Bogów”) jest sympatyczna, choć bez mrugnięcia okiem potrafi „zgasić” tanich komplemenciarzy. Niedawno przeżyła gorzkie rozczarowanie w związku, co nie pozostało bez wpływu na jej nastawienie do życia, ale nadal ma dużo pozytywnej energii i ukryte atuty, którymi wkrótce zaskoczy i bardzo zaimponuje kolegom.
Druga z nowych bohaterek to aspirant sztabowa Karolina Rachwał (w tej roli Honorata Witańska znana m.in. z „Barw szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „O mnie się nie martw”).– inteligentna, doświadczona, nie ustępująca w niczym policyjnym twardzielom, a jednocześnie pełna seksapilu i bardzo kobieca.

Komentarze