Jak zostać milionerem

program • Rok: 2008 Kraj: KanadaDragons’ Den, czyli jak zostać milionerem to kanadyjska wersja znanego również w Polsce programu biznesowego, w którym ludzie z fenomenalnymi – jak sami twierdzą – pomysłami na biznes spotykają się z piątką biznesmenów-milionerów, gotowych – jeśli pomysł uznają za dobry – zainwestować w niego swoje własne pieniądze.
Inwestorami trzeciej serii programu są:
Arlene Dickinson – Właścicielka Venture Communications, działającej na tereniej całej Kanady firmy marketingowej
Robert Herjavec  – Inwestor i przedsiębiorca specjalizujący się w branży IT. Zasłynął między innymi sprzedaż pierwszej założonej przez siebie firmy za ponad 100 milionów dolarów.
Kevin O’Leary  – Przedsiębiorca, inwestor i osobowość telewizyjna . Twórca I były właściciel “The Learning Company” (którą sprzedał w roku 1999 za rekordową sumę 3,7 miliarda dolarów). Właściciel I prezes funduszu inwestycyjnego O’Leary Funds Incorporated
Jim Treliving  – Były oficer Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, który po odejściu ze służby zajął się biznesem gastronomicznym. Obecnie jego restauracje generują przychód rzędu pół miliarda dolarów rocznie.
W. Brett Wilson – Założyciel FirstEnergy Capital Corporation,  a także współwłaściciel angielskiej drużyny futbolowej. Znany z zawarcia większej ilości umów z uczestnikami Dragons’ Den niż jakikolwiek inny inwestor na świecie.

Komentarze