Doktor Oz radzi

talk show • Kraj: USATalk show; poradnik medyczny. W tym programie otwarcie stawiane są pytania, ktore nurtują każdego z nas i kompetentnie udzielane odpowiedzi, na ktore wszyscy czekamy. Bo przecież każdy człowiek chce wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Dwukrotnie nagrodzony Emmy, przeboj amerykańskiej telewizji – „The Dr. Oz Show” już w Polsce. Gospodarz tego talk show radzi, jak żyć długo i szczęśliwie, zdrowo. My rownież możemy poznać jego cenne rady medyczne.
Dr Mehmet Oz to uznany amerykański ekspert do spraw zdrowia, autor bestsellerow, wykładowca uniwersytecki, a przede wszystkim światowej sławy kardiochirurg, ktory pomimo kariery telewizyjnej wciąż praktykuje jako lekarz. Dr Oz zasłynął w „The Oprah Winfrey Show”, gdzie od 2004 roku udzielał porad widzom. Zdobył tak wielką popularność, że w 2009 roku zdecydował się stworzyć swoj własny talk show i jako gospodarz programu „Doktor Oz radzi” (tytuł oryg. „Dr. Oz Show”) odniosł ogromny sukces w amerykańskiej telewizji – został dwukrotnie nagrodzony Emmy (2010, 2011).
Jego autorski poradnik medyczny ma przystępną formę telewizyjnego show. Do studia, gdzie spotyka się on bezpośrednio z publicznością, dr Oz zaprasza także innych ekspertow z rożnych dziedzin medycyny. W trakcie programu otwarcie podejmuje ważne problemy i wyjaśnia zagadnienia zdrowotne, ktore nurtują każdego z nas. W niezwykle przystępny i klarowny, a przy tym rownież dowcipny sposob dr Oz przedstawia objawy rożnych chorob i schorzeń cywilizacyjnych oraz informuje, w jaki sposob można im zapobiegać. Jak przedłużyć życie, pozbywając się fatalnych przyzwyczajeń lub w porę dostrzegając niepokojące symptomy? Jak zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom, albo też ratować ludzi w sytuacjach zagrożenia? Jak spowolnić nieuchronny proces starzenia i odzyskać młodzieńczy wigor?
W tym programie poznajemy sekrety naszego ciała. Dowiadujemy się wszystkiego, o co wcześniej wstydziliśmy się zapytać. Dr Oz pomaga widzom żyć dłużej, wiodąc szczęśliwsze i zdrowsze życie. Dla niego nie ma tematow tabu, ani tym bardziej kłopotliwych pytań.

Komentarze