Czysta Chata

reality show • Kraj: PolskaJuż od listopada nowa edycja programu o sprzątaniu ekstremalnym – “CZYSTA CHATA”, a w niej nowe domy, nowe bałagany i – u boku znanej widzom Sylwii – nowa wspołprowadząca, Dorota.
Po sukcesie premierowej edycji znow wyruszamy w Polskę, by zmierzyć się z prawdopodobnie najbardziej zagraconymi i zabrudzonymi domami w Polsce. Zadanie nie będzie proste, bo zajrzymy do wszystkich kątow i pod każdy mebel. Znajdziemy każdy, nawet najmniejszy brudek. Poznamy też właścicieli tych wołających o pomoc domow i dowiemy się, jak to się stało, że ich najbliższe otoczenie zostało doprowadzone do stanu, ktory wymaga wkroczenia naszych Prowadzących. Przemierzymy kraj od Gdyni po Zabrze. Do sprzątania zapędzimy m.in. wilka morskiego, pracownicę huty, hodowczynię psow i wiele innych osob.
Odwiedzimy także bohaterow poprzedniej edycji „CZYSTEJ CHATY”, ktorzy zaprosili naszą ekipę i teraz gotowi są na inspekcję. Pokażemy, co się zmieniło i w jakim stanie są mieszkania z pierwszego sezonu programu. Czeka nas niejedno zaskoczenie!

Komentarze